Elektra
Η εταιρία ELEKTRA παράγει μηχανές καφέ υψηλής τεχνολογίας και εξέχοντος design. H επιχειρηματική φιλοσοφία της Elektra, έχει επηρεαστεί από τις ιστορικές και γεωγραφικές πτυχές του Τρεβίζο, την περιοχή στην οποία βρίσκεται. Η εταιρία ELEKTRA είναι ένα τέλειο παράδειγμα για το πώς το επιχειρηματικό δαιμόνιο έχει μετατρέψει τις αξίες της περιοχής σε ένα τεχνολογικό και επιχειρηματικό “success story”.
![small_logo_elektra](https://www.inoxhand.com/wp-content/uploads/2020/05/small_logo_elektra.jpg)
![product_page_Belle_Epoque](https://www.inoxhand.com/wp-content/uploads/2020/05/product_page_Belle_Epoque-268x300.jpg)
Η εταιρία έχει επινοήσει πάνω από δέκα πατέντες και έχει σχεδιάσει μηχανές καφέ εκπληκτικού design, που καθιερώνουν μόδα και κάθε καταναλωτής θέλει να πιεi από αυτές. Ιδιαίτερα η σειρά “Belle Époque” έχει κατακτήσει τη παγκόσμια αγορά.